Apple AirPods Pro 2 Type-C bağlantısını mı kullanacak?

05.07.2022 10:10 Haber Deposu: Donanım Günlüğü Kulaklıklar için USB Type-C şarj kutusu da süratli şarj desteğiyle gelecek sadece kati detaylar hemen hemen bilinmiyor. Isı seyretme ve kalp atış hızı seyretme benzer biçimde bazı yeni sensörlerin cihaza gelme olasılığı da var.
Daha ilkin, tasarımda meydana getirilen birkaç değişiklikle ikinci nesil AirPods Pro ile ilgili raporların yanı sıra sızdırılmış görüntüler de vardı. Şimdi ise çıkacak olan kulaklıkların sapsız tasarımla gelmeyeceği iddia ediliyor.
Kulakiçi kulaklıklar, kısa sürede piyasaya sürülen Apple AirPods 3 ile piyasaya sürülen ve kulakiçi kulaklıkların hakikaten kullanıcının kulağında olup olmadığını ayırt etmenin daha doğru bir yolunu elde eden cilt idrak etme sensörüyle beraber gelecek. Kullanıcının cildindeki su içeriğini tespit ederek çalışıyor. Ek olarak kulaklıkların Apple Lossless Audio Codec’i (ALAC) destekleyebileceği ve bu olursa, Cupertino tabanlı teknoloji devinin kayıpsız sesi destekleyen ilk TWS kulaklık olacağı da iddia ediliyor.

Son Dakika Haberler