Aytaç Şaşmaz o videonun perde arkasını söyledi

Aytaç Şaşmaz, geçtiğimiz gün Akmerkez’de objektiflere yansıdı. Kanal D dizisi ‘Baht Oyunu’nun final yapması sonrası ortalama bir senedir ekranlardan uzak olan 23 yaşındaki oyuncu, spor salonundan çıktığını söylerken, “Görüştüğüm birkaç proje var. Bakalım bir netleşsin, ona bakılırsa daha detaylı konuşuruz aslına bakarsan” dedi.
 
Eski yıllara ilişkin bir videoda, Aytaç aile evini ziyaret ederken, komşu kızı kendisini görünce hüngür hüngür ağlamıştı. O anlamış olur toplumsal medyada paylaşım rekorları kırmıştı. Şaşmaz, gündem olan video hakkında şu ifadeleri kullandı:
Kendisi bizim komşunun kızı. Ailemi ziyarete giderken, beni görmek için gelmişti. Karşısında görünce de aniden duygusal bir hissiyat yaşadı. Söylediğim benzer biçimde tanıdığım, komşumuz olan biri. Oldukca güzel bir duyguydu benim için. Hakikaten de saf sevgi vardı orada.  
Aralık 2021’de gerçekleşen 47. Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Duygusal Güldürü Adam Oyuncusu’ ödülüne layık görülen Aytaç Şaşmaz, dinlence planlarından da bahsetti: Kısa süre sonrasında tatile çıkacağım. Ailemi de ziyarete gideceğim.
‘Baht Oyunu’ dizisinin setinde tanışıp, aşk yaşamaya başladığı Cemre Baysel’in setinden dolayı tatilde kendisinin yanında olamayacağını dile getiren Şaşmaz, “Cemre maalesef olmayacak. Bu sefer tek başıma bir dinlence olacak” açıklamasını yapmış oldu.
 
29 Haziran 2007 tarihinde Bodrum’a beş km mesafedeki Poşet Kavşağı’nda trafik kazası geçiren rock müziğinin sevilen adı Sulh Akarsu, kaldırıldığı hastanede beş gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonrasında 4 Temmuz 2007’de yaşamını kaybetmişti.
Yaşam hikayesi beyaz perde filmine aktarılacak meşhur şarkıcıya yaşam verecek isim, müzikle de ilgilenen ve son olarak final meydana getiren ‘Elkızı’ dizisinde rol alan İsmail Ege Şaşmaz olmuştu.
Abisi İsmail Ege Şaşmaz’ın Sulh Akarsu’nun yaşamının anlatıldığı filmimizde meşhur şarkıcıyı canlandırması hakkında yakışıklı oyuncu, “Abim oldukca heyecanlı. Fragmanı izlerken oldukca beğenmiştim. Inanırım film de oldukca iyi olacak. Ben de abim benzer biçimde merakla umuyorum filmi” şeklinde konuştu.

Son Dakika Haberler