Bayramda hava iyi mi olacak? İşte bayramda hava durumu

07.07.2022 14:16 Son Güncelleme: 07.07.2022 14:17 CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla bayramda beklenen hava durumunu aktardı.
BAYRAMDA HAVA NASIL OLACAK?
Prof. Dr. Şen bayramın ilk günü Marmara, Şimal Ege ve Batı Karadeniz Bölgesi’ne yağmur geldiğini deklare etti. Prof. Dr. Şen yağışların bayramın ikinci günü olan pazar günü de devam edeceğini duyurdu. Şen, “İstanbul da dahil olmak suretiyle cumartesi akşam ve pazar günü Marmara’daki yağışı takip edeceğiz. Güçlü” mesajını paylaştı.
 Meteoroloji Genel Müdürlüğü 5 günlük hava durumu raporunu paylaştı. Buna nazaran bayramın arifesi olan cuma günü Marmara’da parçalı bulutlu ve aralıklı yağışlı bir hava olacak. Doğu Karadeniz ile Erzurum, Ağrı çevrelerinde sağanak yağış etkili olacak. Bayramda hava iyi mi olacak? Dinlence planı yapanlar dikkat! Prof. Orhan Şen uyardı
 Kurban Bayramı’nın birinci gününde Marmara, Şimal Ege ve Batı Karadeniz Bölgesi’ne sağanak yağış geliyor. Bayramın ilk gününde İstanbul ve Ankara’da sağanak etkili olacak.
Bayramın ikinci gününde de sağanak yağışlar devam edecek.
METEOROLOJİ BAYRAMDA HAVA DURUMU HARİTASI
 

Son Dakika Haberler