Comolli’den Fenerbahçeli futbolcuya kanca – Spor Haberleri

Fenerbahçe ‘nin Avusturya kampındaki maçlarda yıldızlaşan ve teknik direktör Jorge Jesus’un gözüne giren genç futbolcu İsmail Yüksek’e sürpriz bir talip çıktı. Fransız ekibi Toulouse’un Başkanlığını meydana getiren Sarı-Lacivertliler’in eski sportif direktörü Damien Comolli, İsmail Yüksek’i takımına aktarma etmek istiyor.
Fenerbahçe’nin Avusturya kampındaki maçlarda yıldızlaşan ve teknik direktör Jorge Jesus’un gözüne giren genç futbolcu İsmail Yüksek’e sürpriz bir talip çıktı.
Cavani’nin menajeri Fenerbahçe için İstanbul’da
Fransız ekibi Toulouse’un Başkanlığını meydana getiren Sarı-Lacivertliler’in eski sportif direktörü Damien Comolli, İsmail Yüksek’i takımına aktarma etmek istiyor. 3 değişik takıma kiralandı
Fenerbahçe’nin 2020-21 sezonunda Gölcükspor’dan ekibine katmış olduğu sadece forma şansı bulamaması sebebiyle sırasıyla Balıkesirspor, Adana Demirspor ve Bursaspor ‘a kiraladığı İsmail Yüksek kamp döneminde gösterdiği performansla Jesus’un değişmez isimlerinde biri oldu.
Sarı lacivertlilerin Partizan ve Mol Fehervar maçlarında 90 dakika sahadan kalan genç kabiliyet, rakpleri ile girmiş olduğu ikili mücadeleler, pas araları ve uzun paslarındaki başarılar ile dikkatleri üstüne çekmişti.
(Fanatik)

Son Dakika Haberler