İsmail Yüksek: Bugünlerin hayalini kurdum

Jesus ve ekibiyle çalışmanın kendileri için oldukça kıymetli bulunduğunu kaydeden İsmail Yüksek, “Oldukça büyük bir talih. Gururluyuz. Ondan ve tüm teknik ekipten bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz. Benimle hususi ilgileniyor, ben de savaşım ediyorum, çalışıyorum. Mühim olan iyi oynamak değil, savaşım etmek. Bu formanın ağırlığını ve gururunu sezmek mühim” dedi.
“KARARI VERECEK OLAN KİŞİ HOCAMIZ”
Kendisinin takımda kalıp kalmayacağıyla ilgili gelen soruya Yüksek, “Bunu teknik ekip ve yöneticiler bilir. Ben elimden gelen gayreti vermek isterim. Bu formanın ağırlığnı bilerek savaşım ediyorum. kalmak isterim. Doğal ki sonucu verecek olan şahıs hocamız. Ben elimden gelen gayreti vermek isterim, ben de bu takıma bir şeyler katmak isterim” yanıtını verdi. Sarı-lacivertli formayla oynamanın oldukça güzel bulunduğunu belirten İsmail Yüksek, “Sahada kalmak gurur verici. Hele ki Fenerbahçe formasıyla. Her anın her dakikanın keyfini yaşıyorum” ifadelerini kullandı.
“BU LİGİN EN İYİ SAVUNMA HATTINA SAHİP TAKIM FENERBAHÇE”
Takımın müdafa hattından bahseden genç oyuncu, “Dörtlü, hem hız olarak hem çabukluk olarak bu ligin en iyi dörtlülerinden birisi. Bu ligin en iyi müdafa hattına haiz ekip Fenerbahçe. Ben onlardan oldukça şey öğreniyorum. Hakkaten oldukça iyi performans gösteriyorlar. Hepimiz Fenerbahçe formasına yakışan şekilde savaşım ediyor” diye konuştu.
“JESUS VE EKİBİ DÜNYA ÇAPINDA İSİMLER”
Jorge Jesus’un kendisine en oldukça baskı yapmaktan bahsettiğini dile getiren İsmail, “Dünya genelinde bir teknik direktör ve teknik ekip. Şu ana kadar oldukça sayıda kupa kazanmışlar. Bunun boş olmadığını hepimiz biliyor. Biz ondan oldukça şey öğrenmek istiyoruz. Öğreniyoruz da. Benimle hususi ilgileniyor. Her şekilde ilgileniyor benimle, sağ olsun. Ben de elimden gelen gayreti saha içinde veriyorum” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.
“BUGÜNLERİN HAYALİNİ KURARAK BÜYÜDÜM”
İsmail Yüksek son olarak şunları söylemiş oldu: “Ben bu formayla sahada oynadığım her dakikanın keyfini yaşamaya çalışıyorum. Zevk almaya çalışıyorum. Dışarıya iyi mi gözüküyor bilmiyorum. Özgüvenli gözüktüğünü söylüyorlar. Sakin kalmaya çalışıyorum. Doğal ki coşku yapıyorum. Bugünlerin hayalini kurarak büyüdüm ben. Büyük bir Fenerbahçeliyim.”

Son Dakika Haberler