İstanbul’da kanlı baskın: Avukatı ve davacıyı öldürdü!

06.07.2022 18:32 Haber Deposu: DHA Edinilen bilgiye gore, Abdullah Türkoğlu, bir süre ilkin Öznur Tufan’ın yeğenini tabanca ile yaraladı. Sonrasında yakalanan saldırgan, çıkartıldığı mahkemece cezalandırılarak, cezaevine gönderildi. Geçtiğimiz aylarda tahliye olan Türkoğlu, Tufan tarafınca kendisine oluşturulan tazminat davasını öğrendi. Öznur Tufan ve avukatı Servet Bakırtaş’ı arayan saldırgan, davanın geri çekilmesini istedi. Sadece avukat ve hanım, bu isteği reddetti. Bunun üstüne Türkoğlu, onlarca kere arayarak tehdit etmeye başladı.
 
DAVA GERİ ÇEKİLMEYİNCE DEHŞET SAÇTI
Davanın geri çekilmemesi üstüne Abdullah Türkoğlu, ilkin Servet Bakırtaş’ın Bakırköy Kartaltepe Mahallesi’ndeki bürosuna gitti. Burada Bakırtaş’ı öldüren Türkoğlu, ondan sonra kendisine dava açan Öznur Tufan’ın Büyükçekmece’deki iş yerine geldi. Ateş açan Türkoğlu, Tufan’ı boynundan yaraladıktan sonrasında firar etti. Öznur Tufan suç duyurusu üstüne vaka yerine gelen sıhhat ekipleri tarafınca hastaneye kaldırıldı. Saldırgan ise Büyükçekmece Güvenlik Müdürlüğü ekiplerince yakalandı. 71 yaşındaki Öznur Tufan, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Saldırganın emniyetteki işlemleri sürüyor. Öznur Tufan’ın vurulmuş olduğu anlamış olur ve Türkoğlu’nun avukatın ofisine girip çıkmış olduğu anlamış olur güvenlik kamerasına yansıdı.  
SALDIRGAN, CANİ BABANIN AĞABEYİ ÇIKTI
Abdullah Türkoğlu ile ilgili yeni bir detay ortaya çıktı. Edinilen bilgiye gore, saldırgan, Fatih’te 2017 senesinde oğlu Yiğitcan Türkoğlu’nu 16 bıçak darbesiyle öldüren cani baba Nezir Türkoğlu’nun ağabeyi olduğu öğrenildi. Baba Türkoğlu çıkartıldığı mahkemece ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırılmıştı.

Son Dakika Haberler