Minik Esnaf filmi oyuncuları kimler? Minik Esnaf nerede çekildi, Minik Esnaf mevzusu, kim seslendiriyor?

Minik Esnaf oyuncuları ve çekim yeri merak uyandırdı. 2016 yılının Nisan ayında gösterime giren, yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği, görüntü yönetmenliği Veli Kuzlu’ya ilişik Minik Esnaf filmi Yıldız TV’de ekrana geliyor. Minik Esnaf filminin oyuncuları haberimizde… 
Minik Esnaf filmi mevzusu nedir?
Kendi halinde bir mahalle çilingiri olan Berhudar, babasının tefecilerden almış olduğu borcu ödeyememesi sebebiyle kendini aniden mafyaya 100 bin lira borçlanmış olarak bulur. Bu borcu iyi mi ödeyeceğini kara kara düşünen Berhudar, bu sırada yolu genç ve güzel bir hanımla kesişince daha da büyük bir çıkmazın içine girer.
Minik Esnaf oyuncuları kimler? Minik Esnaf Filmin oyuncuları içinde; İbrahim Büyükak – Berhudar BakırZeynep Koçak – Avukat EzelCengiz Bozkurt – FahrettinCezmi Baskın – HüseyinGupse Özay – BurcuÜnal Yeter – SalihOlgun Toker – OktayBeyti Engin – DalyanErdal Tosun – HaydarKaan Yılmaz – CanerHasan Aslan Giray – TaksiciKadir Polatçı – BekirAhmet Arslan – Kamil yer ediniyor. Minik Esnaf nerede çekildi?Minik Esnaf filminin çekimleri İstanbul/Kadırga, Samatya ve Ağva’da gerçekleştirilmiştir.

Son Dakika Haberler