Talih Topu neticeleri belli oldu! Netice ekranı Millipiyangoonline.com’da

06.07.2022 22:19 Son Güncelleme: 06.07.2022 22:19 Sisal Talih tarafınca meydana gelen Talih Topu, saat 20:00’da çekildi. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gösterilen çekilişte kazandıran numaralar 4, 13, 27, 28, 29 ve joker 5 oldu.
ŞANS TOPU SONUÇLARI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM’DA – TIKLA/ÖĞREN
ŞANS TOPU’NUN KURALLARI
Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.
Bir yada birden fazla kolon oynanabilir.
Tek kolon tutarı 2 TL’dir. Sen Seç!
Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafınca rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Talih Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu bilhassa, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile talihli kupon oluşur.
Sistem Oyunu!
Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/yada alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden fazlaca kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.
Çoklu Çekiliş!
Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.
İptal
Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.
Ne kadar kazanabilirsin?
Talih Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.
Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 yada 0+1 numara doğru tahmin edersen Ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Talih Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar içinde eşit bölüşülür.
 

Son Dakika Haberler